Skip links

Spolupráci s Albi jsme si rychle zamilovali. Hravé, vtipné a hezké produkty Albi je zkrátka radost dostat do péče.

Od března 2019 pracujeme s Albi na nejednom zajímavém projektu.

šipka dolů

Produktové video svíček

kreativita
produkce
postprodukce
spren 2019

Náš cíl byl jednoduchý, odkomunikovat největší výhodu svíček. Jsou 100% přírodní. Jsou vyrobeny ze sojového vosku, který neobsahuje parafín a jsou tak pro zdraví NAPROSTO neškodné – na rozdíl od konkurence.

Milujeme projekty, na kterých se učíme a objevujeme neznámé. Co bylo na tvorbě tohoto spotu pro nás nejnáročnější a nejzajímavější?

Kreativa

Slova jako eko, přírodní, bio, jsou stále silným marketingový pojmem. Svíčky Heart & Home doslova vzešly z přírody, a od toho se od začátku odvíjel celý koncept kampaně.

Hlavní role obsadily samozřejmě tři fešné svíčky, ovšem do záběru se nedostalo nic jiného než přírodní materiály a suroviny k výrobě svíček. Nebo alespoň to vidí divák – jistě bez lepidla, olova a barvy se žádné natáčení neobjede.

Produkce

Na přelomu srpna a října jsme začali připravovat natáčení. To nás ale nemohlo zastavit. Abychom uspíšili natáčení, vydali jsme se do centrálního skladu Albi a dopravili k nám hlavní obsazení a několik dablérů k tomu. Všechny rostliny jsme alespoň 2x vyměnily, některé po hodině natáčení byly zcela nepoužitelné. Největším problémem byla tráva – potřebovali jsme ještě jeden záběr, ale po pár dnech byla pěkně žlutá a k nepoužití.

Slovenská postprodukce

O pár dní později před námi stála nová výzva. Dostali jsme dotaz od klienta, zda by nešlo video překlopit pro slovenský trh? A že svíčky musí mít slovenské etikety. Navozit opět půlku lesa do ateliéru by trvalo příliš dlouho a klient by si musel na výsledek počkat. Ovšem byla tu možnost udělat to postprodukčně.Pustili jsem se do toho a za několik dní práce mohla slovenská verze spotu putovat do televize.

Náborový web

strategie
kreativita
design
copywriting
spren 2019

Firemní kultura Albi je jedinečná. Sami jsme to poznali na vlastní kůži při několika návštěvách centrály, prodejen Albi, nového skladu. Jsme přesvědčeni, že práce v Albi je jedinečná právě v tom, že jejich produkty dělají radost druhým a díky velmi krásné firemní kultuře jsou v práci zaměstnanci doopravdy šťastní a plni radosti. A tak vznikl koncept, a hlavní claim: Pracuj s radostí! Na finální verzi se můžete těšit už velmi brzy.

Strážci

ilustrace
září 2019

Tato hra nás nadchla od samého začátku. Má za cíl zabavit děti při cestování. Místo donekonečna odpovídat na otázku „A kdy už tam budem?“, dáte dětem do ruky tyto kartičky s obrázky, které musí děti po cestě hledat. Když dítě objekt najde – tak vy jako rodič jej odměníte druhou kartičkou, kterou si připne na karabinku.

Hravé čtení

design
sazba
červenec 2019

Pokud se vás zaujala výše hra Strážci, tak toto je jiný kafe. Edukativně, zábavná, interaktivní knížka pro děti. Tvořili jsme celkem dvě knížky pro 7 a 9 leté děti. Témata jako kritické myšlení, kdy učí děti posoudit relevantnost informací je prostě must have! Tedy pokud máte děti.