Nadesignuj si svoji kariéru!

Hledáme grafika do týmu

Kdo jsme?

Hledáme nového parťáka do online marketingové agentury z Hradce Králové. Jsme parta mladých lidí, kteří chodí do práce s radostí. Pečujeme o profily na sociálních sítích, vytváříme výkonné PPC kampaně, rozesíláme e-maily, které stojí za to číst, a píšeme texty, které milují čtenáři i vyhledávače.

Pokud bychom to měli shrnout do jedné věty, tak jsme pečující odborníci, přemýšliví inovátoři, dobromyslní parťáci a spolehliví pracanti :-) Pokud jsi taky takový, tak mezi nás skvěle zapadneš.

Jsi začátečník
nebo grafický mág?

Uvítáme zkušeného grafika, ale také snaživého začátečníka. Věříme v talent, zápal a učení. A víme, že pokud budeš chtít, můžeš se stát za pár měsíců skvělým grafikem a to i když sis doteď ve Photoshopu jen hrál. Máme totiž propracovaný systém vzdělávání, který ti pomůže stát se jedním z nejlepších grafiků široko daleko.

Co budeš tvořit?

Budeš vymýšlet a vytvářet vizuály ve Photoshopu, Ilustratoru a InDesignu pro online a tisk, pro zajímavé klienty, třeba Knihy Dobrovský, Albi, Zážitky.cz a obchodní centra po celé republice. Nic netiskneme ani nepolepujeme, ale zato vše navrhujeme. Budeš si tak hrát s materiály pro sociální sítě a ladit design, aby měl co největší přínos pro zákazníky.

Pár ukázek z naší dosavadní tvorby pro lepší představu.

Co nabízíme?

Především zajímavou práci v moderní agentuře, aniž by ses musel stěhovat do Prahy, Hradec je naše srdcovka ❤️ Rádi bychom spolupráci na plný úvazek, částečnou nebo vzdálenou spolupráci nyní nehledáme. Dále nabízíme férovou odměnu a možnost se rozvíjet. Pracujeme s těmi nejlepšími nástroji a vybavením, třeba nadupanými 27” iMacy. Díky zdravotní židlí od SpinaliS budeš po celém dni svěží jako rybička. Zkrátka se snažíme ze všech sil, aby ses u nás cítil co nejlépe. O to se také zaslouží skvělí kolegové, kteří ti rádi pomohou a poradí.

Společně si užíváme

Výlet do tater
Dobrodružství na Moravě
Lanový park
Dobrovolnický den v zooparku
Příprava na Halloween

Zní to fajn?

Vyplň náš krátký dotazník, přilož životopis a víc si popovídáme osobně.

Přihlásit se